Wycieczka noworoczna

6 dni / 5 nocy i 3 wycieczki na skuterach śnieżnych


Nowy Rok na ostatnim wielkim pustkowiu Europy.


Snowmobile in the sunrise

Następna możliwa data:

 

 

Sylwester 24/25


Przeżyj Sylwestra w krainie tańczącej zorzy polarnej i przejdź przez „Last Wilderness of Europe”. Weźmiesz udział w czterodniowych ekscytujących jednodniowych wycieczkach na skuterze śnieżnym po zaśnieżonej Laponii. Zimowa kraina czarów przedstawia marzycielski świat śniegu i lodu. W nocy można cieszyć się spokojem nocy polarnej, a przy odrobinie szczęścia podziwiać niezrównaną grę światła na niebie.


Program

Przyjazd w środę

 

Lądujesz na lotnisku Arvidsjaur lub Lycksele, gdzie się z Tobą spotkamy. Po transferze przenosisz się do swojej komfortowo urządzonej chatki wypoczynkowej. W zależności od czasu przybycia na skuterze śnieżnym zostanie podane szczegółowe wyjaśnienie. Dzień kończymy wspólnie obiadem w rodzinnej atmosferze.

 

 

Czwartkowa wycieczka na skuterach śnieżnych

 

Po obfitym śniadaniu przygotowujemy się i skutery śnieżne do naszej pierwszej wspólnej wycieczki. Nigdy nie jesteś sam na trasie, ale zawsze towarzyszy Ci doświadczony przewodnik. Wycieczka zajmuje nam około 6 godzin przez zaśnieżoną przyrodę. Po drodze odpoczywamy na świeżym powietrzu, gdzie przy ognisku przygotowywane są ciepłe napoje i pyszny posiłek. Wieczorem wracamy do Twojego domku z bali. Nowo zdobyte doświadczenia wymieniają się podczas wspólnej kolacji.

 

New year´s eve in Lapland

Sylwestrowa wycieczka skuterami śnieżnymi

 

 

Po śniadaniu spotykamy się i zaczyna się nasza wyprawa w dzicz Skandynawii. Ponieważ jest to Twoja czwarta trasa, skuter jedzie prawie sam. W zależności od pogody i grupy, jazda skuterem śnieżnym prowadzi nas na górę ponad linią drzew, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok. Wieczorem obfita kolacja skróci czas do Nowego Roku. O północy wznosimy toast za nowy rok i pozwalamy jakimś "UFO" wzbić się w czarne nocne niebo.

Nowy rok odpoczynku

 

W Nowy Rok odpoczniemy od skuterów śnieżnych. Sam decydujesz, czy chcesz spędzić relaksujący dzień, czy samodzielnie zwiedzić okolicę. Może chciałbyś spróbować typowego szwedzkiego łowienia pod lodem, a może wolisz skończyć z dobrą książką? Moje husky również nie mogą się doczekać miłego spaceru z Tobą w Nowy Rok. Oczywiście dzisiaj rano, obiady i wieczory będziesz również karmiony.

 

Niedzielna wycieczka na skuterach śnieżnych

 

Po śniadaniu rozmawiamy o nadchodzącym dniu. Następnie rozpoczyna się nasza ekscytująca podróż przez brzozowe i świerkowe lasy regionu. Podczas naszej wycieczki przekraczamy również zamarznięte jeziora i rzeki. Jemy razem obiad przy ognisku i rozgrzewamy się gorącymi napojami. Po około 18:00 wracamy do domu, gdzie jemy razem obiad.

 

Wyjazd w poniedziałek

 

Niestety dzisiaj jest dzień wyjazdu. Po śniadaniu masz trochę czasu na spakowanie walizek. Następnie rozpoczyna się transfer na lotnisko.


Informacje

 

 

Wycieczki całodniowe są projektowane indywidualnie w zależności od grupy, dzięki czemu można dostosować długość i stopień trudności. Temperatura decyduje również o tym, jak długo trwa wycieczka. Na życzenie i po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe są noclegi w chatce na pustyni lub w innych miejscach.

 

Dwie osoby mogą również jeździć na skuterze śnieżnym


Warunki

 • Praca zespołowa

 • Normalny podstawowy poziom sprawności 

 • Ta trasa jest odpowiednia przynajmniej dla początkujących

 • Prawo jazdy klasy A lub B.

 


Usługi

 • Transfer z / na lotnisko (Arvidsjaur / Lycksele)
 • Zakwaterowanie w zadbanej i przytulnej chacie gościnnej
 • Pełne wyżywienie z napojami i owocami
 • jeden skuter śnieżny na gościa
 • trzy wycieczki na skuterach śnieżnych z przewodnikiem
 • Kombinezon zimowy, buty, kask
 • Pościel, ręcznik

   

 


Nie wliczone w cenę

 • Lot do / z lotniska Arvidsjaur / Lycksele
 • Napoje alkoholowe

  


Cena 

 

1899€ na osobę

 

 

Maksymalna liczba uczestników 2-4 osoby

Wycieczki mogą być również wykonane przez 2 osoby na skuterze śnieżnym.