Skuter śnieżny 5 dni

5 dni / 4 noce i 3 wycieczki na skuterach śnieżnych


Pięć niezwykłych dni na skuterze śnieżnym


Snowmobile in Lapland

Wydarzenia 2024/2025

 

Żądane terminy na zapytanie.


Poczuj fascynację Laponią i daj się na chwilę porwać do tego zimowego świata. Ciesz się naszymi trzema ekscytującymi przejażdżkami skuterami śnieżnymi po zamarzniętych jeziorach, przez pokryte śniegiem lasy i wrzosowiska. Prowadź własny skuter śnieżny na dziennych etapach trwających do 6 godzin.

 


Program

 

Przyjazd w 1. dzień

 

 

Przylatujesz na lotnisko Arvidsjaur lub Lycksele. Po wylądowaniu będziemy na Ciebie czekać i rozpocznie się transfer do Twojej przygody. Po przyjeździe do domu czeka na Ciebie komfortowo urządzony domek z bali. W zależności od godziny przyjazdu otrzymasz szczegółowe wprowadzenie do skuterów śnieżnych. Z kolacją w rodzinnej atmosferze dostaniesz się na wycieczkę i wstęp.

 

Snowmobile tour in january

Skuter śnieżny drugiego dnia

 

 

Wycieczka Po obfitym śniadaniu przygotuj się na pierwszą wycieczkę skuterem śnieżnym. Jeśli nie zostało to zrobione dzień wcześniej, polecenie odbędzie się najpóźniej teraz. Wycieczka prowadzi nas przez leśne i rzeczne krajobrazy okolicy. Wycieczka może trwać do 6 godzin. W ciągu dnia odpoczywamy na świeżym powietrzu, gdzie możemy odświeżyć się gorącymi napojami i czymś do jedzenia przy ognisku. Po południu wracasz do chaty z bali, gdzie wieczorem zostanie podana pyszna kolacja.

Skuter śnieżny trzeciego dnia

 

 

Wycieczka Po obfitym śniadaniu rozpoczyna się jazda na skuterach śnieżnych. Dziś wycieczka prowadzi nas przez biały, pokryty śniegiem zimowy krajobraz Skandynawii. Przy odrobinie szczęścia spotkamy lokalną przyrodę i być może zobaczymy łosia lub renifera. Po powrocie zostanie podana kolacja, podczas której będziemy mogli chłonąć nowe doświadczenia i wrażenia.

Snowmobiles on tour

4 dzień skuterem śnieżnym

 

 

Jazda Dzień zaczyna się od obfitego śniadania. Potem czas na ostatnią przejażdżkę skuterem śnieżnym. W dobrych warunkach wycieczka prowadzi nas w górę, skąd możemy podziwiać niepowtarzalny widok na krajobraz ponad linią drzew. Po drodze musimy pokonać jedno lub drugie zbocze. Podczas odpoczynku na świeżym powietrzu można delektować się gorącymi napojami i jedzeniem. Po południu wracamy do Twojej chaty z bali, gdzie możesz odpocząć do kolacji.

 

5. dzień wyjazd

 

 

Niestety dzisiaj jest dzień wyjazdu. Po śniadaniu i pożegnaniu odwieziemy Państwa z powrotem na lotnisko i życzymy bezpiecznej podróży.


Informacje

 

 

Wycieczki całodniowe są projektowane indywidualnie w zależności od grupy, dzięki czemu można dostosować długość i stopień trudności. Temperatura decyduje również o tym, jak długo trwa wycieczka. Na życzenie i po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe są noclegi w chatce na pustyni lub w innych miejscach.

 

Dwie osoby mogą również jeździć na skuterze śnieżnym.

 


Warunki

 • Praca zespołowa

 • Normalny podstawowy poziom sprawności 

 • Ta trasa jest odpowiednia przynajmniej dla początkujących

 • Prawo jazdy klasy A lub B

 


Usługi

 • Transfer z / na lotnisko (Arvidsjaur / Lycksele)
 • Zakwaterowanie w zadbanej i przytulnej chacie gościnnej
 • Pełne wyżywienie z napojami i owocami
 • jeden skuter śnieżny na gościa
 • trzy wycieczki na skuterach śnieżnych z przewodnikiem
 • Kombinezon zimowy, buty, kask
 • Pościel, ręcznik

   


Nie wliczone w cenę

 • Lot do / z lotniska Arvidsjaur / Lycksele
 • Napoje alkoholowe

 


Cena 

 1149€ na osobę

 

 

Maksymalna liczba uczestników 2-4 osoby

Wycieczki mogą być również wykonane przez 2 osoby na skuterze śnieżnym.