Tydzień na skuterach śnieżnych

8 dni / 7 nocy i 5 wycieczek na skuterach śnieżnych


Przeżyj niezapomniany tydzień wakacji!


Snowmobiles in the vastness of Lapland

Wydarzenia 2024/2025

 

Żądane terminy na zapytanie.


Przed Tobą ekscytujący tydzień ze skuterem śnieżnym. Daj się oczarować skandynawskiemu krajobrazowi i przeżyj niezapomnianą przygodę. Przemierzaj pokryte śniegiem lasy, bagna i wrzosowiska Laponii na własnym skuterze śnieżnym.


Program

Przyjazd w 1. dzień

 

 

Spotkamy się na lotnisku Arvidsjaur lub Lycksele. Po transferze z lotniska przenosisz się do przytulnej, ciepłej drewnianej chaty i możesz spokojnie się rozpakować. W zależności od godziny przyjazdu otrzymasz szczegółowe instrukcje dotyczące korzystania ze skutera śnieżnego. Wieczór kończy się przytulną kolacją w rodzinnej atmosferze.

Snowmobiles on tour

Wycieczki na skuterach śnieżnych w dniach 2-4

 

 

Po obfitym śniadaniu rozpoczyna się długa podróż. Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś, otrzymasz szczegółowe informacje. Nigdy nie jesteś sam na trasie, ale zawsze towarzyszy Ci doświadczony przewodnik. Czas trwania całodniowych wycieczek do 6 godzin. W trakcie wycieczki zrobimy sobie przerwę na świeżym powietrzu, aby wzmocnić się przy ognisku gorącymi napojami i ciepłym lunchem. Jazda skuterem śnieżnym prowadzi nas przez bagna, zamarznięte jeziora i pokryte śniegiem lasy. Przy odrobinie szczęścia można zobaczyć tutejszą faunę. Najbardziej znanymi zwierzętami są prawdopodobnie łosie i renifery, ale czują się tu także luksy i rosomaki. Po powrocie zostanie podana kolacja, podczas której będziemy mogli wymienić się nowymi doświadczeniami i wrażeniami.

5. dzień odpoczynku

 

 

Piątego dnia odpoczniemy od skuterów śnieżnych. Sam decydujesz, czy chcesz spędzić relaksujący dzień, czy samodzielnie zwiedzić okolicę. Może chciałbyś spróbować typowego szwedzkiego łowienia pod lodem, a może wolisz skończyć z dobrą książką? Moje husky zawsze są szczęśliwe, że mogą miło spacerować z tobą. Oczywiście dzisiaj rano, obiady i wieczory będziesz również karmiony.

Snowmobile tour up a mountain

6-7 dzień wycieczki na skuterach śnieżnych

 

 

Zaczynamy od pysznego śniadania, a następnie udajemy się na naszą ekscytującą jednodniową wycieczkę. Dzięki doświadczeniom zdobytym z poprzednich wycieczek skuter jedzie prawie sam i możesz poświęcić się naturze. W zależności od pogody i grupy, jazda skuterem śnieżnym zabiera nas na górę ponad linią drzew, skąd rozpościera się zapierający dech w piersiach widok.

Dzień 8 wyjazd

 

 

Kończy się nawet najlepszy czas. Dziś po śniadaniu odjeżdża transfer na lotnisko.


Informacja

 

Wycieczki całodniowe są projektowane indywidualnie w zależności od grupy, dzięki czemu można dostosować długość i stopień trudności. Temperatura decyduje również o tym, jak długo trwa wycieczka. Na życzenie i po wcześniejszym uzgodnieniu możliwe są noclegi w chatce na pustyni lub w innych miejscach.

Dwie osoby mogą również jeździć na skuterze śnieżnym


Warunki

 • Praca zespołowa

 • Normalny podstawowy poziom sprawności 

 • Ta trasa jest odpowiednia przynajmniej dla początkujących

 • Prawo jazdy klasy A lub B.


Usługi

 • Transfer z / na lotnisko (Arvidsjaur / Lycksele)
 • Zakwaterowanie w zadbanej i przytulnej chacie gościnnej
 • Pełne wyżywienie z napojami i owocami
 • jeden skuter śnieżny na gościa
 • pięć wycieczki na skuterach śnieżnych z przewodnikiem
 • Kombinezon zimowy, buty, kask
 • Pościel, ręcznik

   

 


Nie wliczone w cenę

 • Lot do / z lotniska Arvidsjaur / Lycksele
 • Napoje alkoholowe

 


Cena 

 

1749€ na osobę

 

 

Maksymalna liczba uczestników 2-4 osoby

Wycieczki mogą być również wykonane przez 2 osoby na skuterze śnieżnym.